Wybierz schody dopasowane do Twoich wymagań

schody stolmark

Stolmark jest to firma wykonująca usługi stolarskie w Trójmieście i okolicach, tworząca niesamowite projekty schodów. Zamów to, co najlepiej pasuje do Ciebie i Twojego wnętrza! Jako jedna z nielicznych  firm oferują tworzenie schodów w dopasowanym rozmiarze. Jeżeli nie jesteś pewny co będzie najlepszą opcją, to chętnie pomogą dobrać rozmiar i materiał, które posłużą do sfinalizowania twojego wymarzonego projektu.

Zobacz stronę internetową.

Stolmark – postaw na wykonawcę z pasją i doświadczeniem

Co najważniejsze – wkładają całe serce w zlecane im projekty. Zawsze słuchają potrzeb klienta, aby dopasować schody do jego wszystkich potrzeb i założeń. Mogą Ci zaoferować wykonanie schodów z wielu różnych materiałów. Najczęściej wybieranymi przez klientów rozwiązaniami są schody:

  • drewniane
  • betonowe
  • ze szkła
  • dywanowe

Podczas tworzenia projektu domu wiele osób zastanawia się jaki rodzaj schodów wybrać, tak aby wgrywały się do aranżacji całego pomieszczenia. Schody pełnią rolę ogniska każdego domu i wiele zależy od ich stylu. Ważne jest by dobrać odpowiedni model, tak aby schody stanowiły modny dodatek, bez zasłaniania całego pomieszczenia.  Po dobraniu odpowiedniego kształtu pora przemyśleć nad rodzajem tworzywa, z którego zostaną wykonane. Masz do wyboru od groma niezwykłych projektów, które nadadzą charakteru wnętrzu. Renomowanym rozwiązaniem są schody drewniane. 

schody drewniane
Schody drewniane
schody betonowe
Schody betonowe

Piękne schody będą ozdobą Twojego domu

Podstawą schodów każdej konstrukcji jest {materiał z których|tworzywo, z którego) są one zrobione. Dobrze dobrane tworzywo gwarantuje trwałość na wiele lat oraz może dodać wnętrzu charakteru. Klasycznym i najbardziej znanym, oraz tradycyjnym materiałem jest drewno. Schody stworzone z drewna są świetnym wyborem dla wielbicieli przytulnych pomieszczeń, tworząc idealny rodzinny klimat. Coraz większą popularnością cieszą się również mocno rustykalne wnętrza, gdzie doskonale nada się surowe drewno. Pomyśl nad wyborem schodów z metalu, jeżeli preferujesz nowoczesne wnętrza. Metal tworzy nieco  surowy i minimalistyczny klimat. Przebywając w pomieszczeniu, gdzie widać styl industrialny, z pewnością poczujesz powiew ducha czasu.

Schody dywanowe, są hybrydą schodów drewnianych i metalowych. W większości są wykonane z drewna, jednocześnie zachowując minimalizm. W przypadku gdy zależy Ci na osiągnięciu efektu trwałej kompozycji to bardzo dobrym wyborem będą schody betonowe. Są niezwykle trwałe i nadadzą się do pomieszczeń o minimalistycznych wykończeniach, budynków gospodarczych, a także miejsc publicznych. Schody ze szkła są przeznaczone głównie do współczesnych i oświetlonych pomieszczeń. Te rozwiązanie bez wątpienia dodaje artystycznego charakteru.

szklana balustrada
Szklana balustrada

Balustrada – ważny element

Niezależnie od schodów, które postanowisz wybrać to z całą pewnością szklane balustrady będą pasowały do każdego ich rodzaju. Wprowadzą do Twojego domu  supernowoczesny charakter zachowując przy tym użytkowość. Gdy zabierasz się za budowę lub odświeżenie domu, należy pamiętać o balustradach, ze względu na bezpieczeństwo rodziny.